Szukam Pani

Relacja oparta na dominacji i uległości jest czymś, co istnieje w moim umyśle od dawna, co sięga moich najgłębszych fantazji. A jednocześnie jest czymś, co dotychczas nie zostało przeze mnie zrealizowane. Dlatego powstała ta strona. Byś wpisując hasło szukam niewolnika w wyszukiwarce, mogła znaleźć mnie.

Kim jestem:

30 letnim, wolnym facetem o normalnej budowie ciała przebywającym obecnie w Warszawie.szukam niewolnika

  • Kulturalnym i wykształconym, choć to drugie dziś prawie nic nie znaczy, ale napisałem to by dać znać, że potrafię i lubię prowadzić rozmowę o czymś więcej niż lizanie stóp, fetysze i sprawy łóżkowe.
  • Traktującym erotykę jako coś więcej niż tylko fizjologiczną wymianę płynów ustrojowych 😉
  • Pracującym w wolnym zawodzie, co generalnie oznacza większą elastyczność czasową niż to zazwyczaj bywa.

Czego szukam:

Przede wszystkim – szukam doświadczeń. Niesamowicie pociąga mnie dominacja psychiczna, postawienie Kobiety na piedestale, uwielbienie Jej, służenie Jej i  bycie u Jej stóp.  Pragnę doświadczyć, przeżyć i poczuć różne rzeczy z tym związane – i wiem, że wiele z nich mogę poczuć tylko z Kobietą taką jak Ty, nie z przeciętną dziewczyną, których setki chodzą po ulicach.

Część z tych doświadczeń może być zrealizowana tylko w dłuższym związku. Część z nich możemy urzeczywistnić w znając się krótszy czas, nawet bardzo krótki. Jestem otwarty na obie możliwości.

Interesuje mnie zdobywanie doświadczeń z Kobietami, z którymi jestem w stanie poprowadzić normaną, ludzką rozmowę, choćby nawet krótką, piętnastominutową. Dlatego przed jakimkolwiek „spotkaniem właściwym” zapraszam na kawę J. Na takim spotkaniu możemy poznać się jako ludzie, dzięki czemu nasze późniejsze wspólne doświadczenia na pewno będą bogatsze.

Oto lista doświadczeń, które chciałbym zrealizować:

pieszczenie stóp Pani,  masowanie, całowanie (także całowanie z całkowitym oddaniem i czułością), lizanie, masowanie językiem. Bardzo chętnie z elementami poniżenia, np. ja klęcząc nago, kiedy Pani siedzi lub leży sobie wygodnie w ubraniu.

masowanie, mogę zostać prywatnym masażystą, który będzie na zawołanie dojeżdżał by Panią  wymasować. W masażu, mimo, że nie kończyłem żadnego kursu, jestem nie chwaląc się niezły. W każdym razie zawsze dostawałem od kobiet które masowałem bardzo pozytywny feedback.

usługiwanie, bardzo chętnie posprzątam Pani mieszkanie (mam na myśli również dokładne sprzątanie, ze ścieraniem wszelkich kurzy, czyszczeniem okien, odkurzaniem, myciem podłóg)  wyczyszczę buciki, przygotuję posiłek.

– bycie policzkowanym (od delikatnych, ‘psychologicznych’ uderzeń, do bardzo mocnych).

– bycie opluwanym, w przypadku dłuższej relacji mogę też połykać ślinę Pani.

 – oraz oczywiście wiele więcej: malowanie paznokci Pani, służenie jako podnóżek, wykonywanie poleceń i inne, których nie ma sensu wymieniać po kolei..

Każdą z tych rzeczy możemy zrezlizować oddzielnie, albo razem. Każdą z tych rzeczy możemy zrezlizować bez żadnego seksu, Pani może nie zdejmować nawet części swej garderoby, a sama zdecydować, na ile ubrany/rozebrany będę ja.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s